Aktualności

Na Festiwalu Vidovdan w Białymstoku swoją obecność zapowiedziała ekipa stacji RTS- Serbskiej telewizji publicznej (odpowiednik polskiego TVP). Dziennikarze są zainteresowani zrobieniem relacji o pierwszym w historii Festiwalu kultury serbskiej w Polsce oraz przybliżeniu naszej działalności i naszego miasta serbskim widzom.  
W czerwcowym numerze „Przeglądu Prawosławnego” można przeczytać wywiad z jednym z organizatorów Festiwalu „Vidovdan”- ojcem Michałem Czykwinem. O idei Festiwalu, przygotowaniach i planach na przyszłość można przeczytać na stronie „PP”:        
Portal specjalizujący się w tematyce Serbskiej duchowości, historii i sprawm bierzących www.dzwonnica.info przyłączył się do promowania Festiwalu Vidivdan. Więcej możesz zobaczyć na stronie Dzwonnicy:          
12.6.2012 | Portal Balkanistyka.org objął patronatem medialnym Fest...
  Portal Balkanistyka.org objął patronatem medialnym Festiwal Vidovdan. To wyróżnienie dla naszego Festiwalu móc być promowanym przez tak zacną instytucją.           
We wszystkich Strefach Kibica miast gdzie odbywają się mecze EURO 2012 będzie pokazywany film „Maradona by Kusturca” w ramach Piłkarskiego Kina. Ten film będzie można również zobaczyć na naszym Festiwalu! Zapraszamy na Nocne Kino!  
Chór Pierwsze Towarzystwo Śpiewaczego w Belgradzie wystąpi na koncercie w Warszawie. Występ zaplanowany jest na sobotę 30 czerwca wTatrze Rozmaitości przy ulicy Marszałkowskiej 8. Początek o godz. 18:00. Wkrótce więcej informacji.  
05.6.2012 | Mercedes wspiera Festiwal
Auto Idea - Białostocki przedstawiciel marki Mercedes-Benz wesprze logistycznie Festiwal Vidovdan. Samochody tej znanej i cenionej marki będą w czasie Festiwalu obsługiwały gości zagranicznych Festiwalu.  
W ramach imprez towarzyszących Festiwalu Vidovdan zapraszamy na koncert Chóru Patriarchatu Serbskiego do Gródka. Koncert chóru „PIERWSZE BELGRADZKIE TOWARZYSTWO ŚPIEWACZE” – Serbski Patriarchat   Gminne Centrum Kultury w Gródku   Gródek, 29 czerwca 2012 r. o godz. 18.00.    
28.5.2012 | Start
Rozpoczęła działalność strona promująca Festiwal kultury Serbskiej Vidovdan w Białymstoku, który odbędzie się 28 czerwca 2012 roku w naszym mieście. W ciągu kilku dni strona powinna osiągnąć pełną przydatność. Testy i prace nad uzupełnieniem treści trwają.

Warning: Creating default object from empty value in /alt/home/webmaster.vidovdan/www/vidovdan_pl/libs/Site/DataSource/Filter/Abstract.php on line 115